15 Złotych Zasad na drodze do Twojego sukcesu

Kiedy żyjesz w harmonii z sobą samym i z Wszechświatem,

kiedy z radością robisz to, co kochasz, jesteś osobą sukcesu,

a Twoje życie przepełnia obfitość i wszelka pomyślność.

JEŚLI CHCESZ OSIĄGNĄĆ SUKCES, PAMIĘTAJ, ŻE…

  1. Nie da się osiągnąć celów, których się nie ma. Nie jesteś też w stanie osiągnąć niczego, czego nie potrafisz sobie wyobrazić.

Im wyraźniej potrafisz zobaczyć swój sukces, tym szybciej go osiągniesz!

DLATEGO

2. Jak najczęściej wyobrażaj sobie swój sukces. Wyobrażaj sobie swój sukces wystarczająco długo i intensywnie, dokładnie i szczegółowo, zobacz go, usłysz i poczuj, a Wszechświat sam Cię do niego doprowadzi, w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób.

ORAZ

3. Nie zadowalaj się byle czym w swoich marzeniach i wyobrażeniach. Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz. Stać Cię na to i zasługujesz na to w pełni. Dlatego nie ograniczaj się w swoich marzeniach i wyobrażeniach o swoim sukcesie!

W TYM CELU

4. Połącz niezwykłą moc swoich wyobrażeń z ogromną siłą swoich uczuć. Wyeliminuj za to ze swoich wyobrażeń o sukcesie wszelkie emocje, takie jak lęk, wątpliwości, czy poczucie winy. Nie są Ci one potrzebne i donikąd Cię nie doprowadzą. Zamiast tego włóż w swój sukces uczucia i dbaj o to, by wszystkim Twoim wizualizacjom i wyobrażeniom na temat Twojego sukcesu towarzyszyły same pozytywne i przyjemne uczucia!

A TAKŻE

5. Wypróbuj tę niezwykłą technikę: Codziennie przed snem powtarzaj sobie w myślach przez kilka minut słowo SUKCES, a wszystkie Twoje myśli, przekonania i wyobrażenia zaczną coraz pełniej z nim harmonizować, aż w końcu sukces bez wątpienia zmaterializuje się w Twoim życiu.

BĄDŹ PRZY TYM PEWIEN, ŻE…

6. W Twoim życiu zmaterializuje się wszystko to i tak wiele, jak wiele przyjmie i zaakceptuje Twoja podświadomość. Wszechświat zawsze materializuje tylko to, co zaakceptowałeś w swoim umyśle. Wszechświat reprezentuje dokładnie to, w co w chwili obecnej wierzy i co akceptuje Twoja podświadomość.

DLATEGO

7. Myśl, czuj i działaj tak, jakbyś już miał to, czego pragniesz, jakbyś już teraz odnosił sukcesy o jakich marzysz. 

A

8. Podświadomość w najlepszym czasie ujawni Ci wszystkie przeszkody na drodze do Twojego sukcesu. Pokaże Ci jakie silnie zakorzenione emocje, negatywne wzorce, przekonania i wyobrażenia stoją Ci na drodze do Twojego sukcesu. Dostrzeż je i jak najszybciej wyeliminuj ze swojej podświadomości, zastępując je nowymi pozytywnymi wzorcami i wyobrażeniami.

PAMIĘTAJ TEŻ, ŻE…

9. To nie bogactwo ma sprawić, że zaczniesz czuć się człowiekiem sukcesu. To poczucie sukcesu sprawi, że staniesz się człowiekiem bogatym. Właśnie ta kolejność jest dobra i sprawia, że przy okazji unikniesz wielu niepotrzebnych napięć w sobie.

A

10. Prawdziwy sukces nie istnieje bez poczucia wewnętrznego spokoju, równowagi i harmonii.

DLATEGO

11. Szczerze ciesz się z powodzenia i sukcesów innych ludzi. Taka postawa tylko wzmocni Twoje bogactwo, Twoje sukcesy i Twoje powodzenie w życiu. 

Bo to co wysyłasz we Wszechświat wraca do Ciebie zwielokrotnione.

WIEDZ, ŻE…

12. W interesie całego Wszechświata jest to, byś Ty odniósł sukces! Całe Twoje zadanie polega tylko na doświadczaniu szczęścia, radości i spełnienia w każdej minucie Twojego życia. Wszechświat zawsze będzie Cię do tych uczuć przyciągał. Będzie robił to tak długo, aż uda Ci się je w pełni osiągnąć.

ALE

13. Świat i inni ludzie widzą Cię tak, jak Ty sam siebie widzisz. Więc już teraz poczuj się człowiekiem sukcesu, a świat również zobaczy w Tobie sukces.

Bo świat zawsze wzmacnia to, co sam sobie dajesz.

DLATEGO

14. Zaufaj swojemu szczęściu i stwórz sobie świat oparty na głębokim poczuciu własnego niesamowitego szczęścia, sukcesu, powodzenia i spełnienia!

Bo to na czym się koncentrujesz wzrasta.

I NA KONIEC

15. Bądź wdzięczny za swój sukces. Bądź wdzięczny za wszystko to, co już masz i co otrzymałeś, ale także za wszystko to, co przyjdzie do Ciebie w przyszłości. A niewątpliwie przyjdzie do Ciebie bardzo wiele. Wdzięczność ma potężną moc.

Uczucie wdzięczności uruchamia w Twoim życiu 

potężny strumień wszelkiego powodzenia, obfitości i sukcesu.

Więc bądź wdzięczny jak najczęściej i za jak najwięcej!