Nasza misja

Naszym celem jest podnoszenie jakości Twojego życia na wielu polach.

Chcemy otulić Cię dobrym słowem, inspiracją i wiarą, że masz ogromny wpływ na to jak żyjesz i jak się czujesz. Chcemy motywować Cię do działania i zachęcić, byś zadbał o to co masz najcenniejszego – o samego siebie. Od tego wszystko się zaczyna i uruchamia lawinę wspaniałych zmian, o których może nawet nie marzyłeś. Zależy nam na tym, byś po prostu lubił do nas wracać…

5 zasad
redakcji

ZASADA 1

Nie krytykujemy. Nie chcemy się zajmować krytykowaniem. Wolimy przeznaczyć ten czas na inspirowanie, wpieranie i obdarzanie innych tym, co w nas najlepszego. To na czym się koncentrujesz – wzrasta!

 

ZASADA 2

Nie wywołujemy strachu. Chcemy, by każdy artykuł obdarzał wsparciem i umacniał w pozytywnym patrzeniu na świat. Dlatego nie ma u nas straszących treści.

 

ZASADA 3

Cenne i krótkie artykuły. Szanujemy czas czytelników. Dlatego dbamy o to, by artykuły zawierały jak najwięcej cennych informacji i by były przy tym jak najkrótsze. Wybieramy esencję tego, co najlepsze.

 

ZASADA 4

Tworzymy tylko unikalne nagrania. Mamy własne studio nagrań i chcemy wykorzystać je jak najlepiej. Dlatego tworzymy tylko takie materiały, które pomagają w podnoszeniu jakości życia.

 

ZASADA 5

Magazyn zawsze bezpłatny. Dzięki bezpłatnej dystrybucji nasze czasopismo coraz bardziej się rozprzestrzenia. Jest ciągle kopiowane i rozmnażane przez naszych czytelników. Dzięki temu wszyscy mamy z tego ogromne korzyści.

 

Sławomir Mika
Redaktor Naczelny

KONTAKT:
Redakcja
e-mail: poczta@dlacialaiduszy.pl

Redaktor Naczelny:
Sławomir Mika
tel. 887626200

REKLAMA:
e-mail: redakcja@dlacialaiduszy.pl

Polityka Cookies 
Polityka Prywatności
Regulamin Serwisu

Wydane numery