Oczyszczająca moc oddechu

Na pewno chciałbyś poznać szybki, skuteczny i łatwy sposób na odbudowywanie swojej wewnętrznej energii za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki niemu tak często, jak tylko będziesz chciał, będziesz potrafił wypełnić się energiami, które skutecznie poprawią Twój nastrój i podniosą Twoje wibracje.

Istnieje taki sposób. Ten sposób to Oczyszczający Pogłębiony Oddech wywodzący się z jogi.

By z niego skorzystać, najlepiej połóż się wygodnie na plecach i zamknij oczy. Zacznij głęboko oddychać całymi płucami. Teraz najważniejsze – niech Twój oddech będzie połączony, czyli oddychaj tak, by nie było przerwy między Twoim wdechem i wydechem. Każdy Twój wdech ma być aktywny, głęboki, a wydech swobodny i lekki, po prostu wypuszczasz powietrze do końca. Znajdujesz w tym oddechu swój własny rytm.

Z reguły jest tak, że im głębszy oddech, im szybszy, tym bardziej skuteczny.

Oddychaj w ten sposób minimum 15 minut. Powtarzaj to sobie przez 7 dni, a zauważysz wyraźną różnicę. Potem dla utrzymania efektu, dobrze jest powtarzać taką sesję raz na tydzień.

To bardzo prosta technika, która skutecznie oczyszcza z wielu niepotrzebnych emocji.

Zachęcam Cię gorąco do wykonania takiego ćwiczenia. Gwarantuję, że działa ono za każdym razem i u każdego. A osoby, które powtarzają je regularnie co kilka dni, stają się o wiele spokojniejsze, radośniejsze, a ich energia jest mocno odbudowana.

Tak naprawdę ćwiczenia oddechowe możesz wykonywać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Nie musisz się przy tym koniecznie kłaść. Jeśli jesteś poza domem i nie masz warunków do pełnego przeprowadzenia ćwiczenia, wystarczy, że zrelaksujesz się i zaczerpniesz kilka głębszych, najlepiej połączonych oddechów, a już dzięki nim poczujesz znaczącą różnicę w swoim samopoczuciu.

Ćwiczenia oddechowe mają także doskonały wpływ na takie problemy jak chociażby brak koncentracji.

Brak koncentracji często jest związany ze spadkiem wibracji, czyli ogólniej mówiąc nastroju.

Ale wystarczy przed czynnością, która wymaga koncentracji wziąć 5 głębokich oddechów. To błyskawicznie podnosi wibracje, choć nie na długo.

Trwałe podnoszenie wibracji, czyli Twojej energetyki polega na usunięciu tego, co Twoje wibracje zaniża i świadomym wypełnianiu się wibracjami wysokimi, czyli radością, szczęściem, lekkością itp.

Najbardziej zaniżają wibracje wszelkie używki, przepracowanie, długotrwałe przebywanie na żyle wodnej, podtrzymywanie poczucia winy, żalów i pretensji do innych. Są to potężne zjadacze energii życiowej. Ale jeśli przez jakiś czas będziesz codziennie, regularnie wykonywał chociaż przez kilka minut ćwiczenia oddechowe, to sytuacja powinna szybko się poprawić.

Musisz przy tym być świadomy, że podczas takiego uzdrawiającego oddychania, mogą pojawić się pewne charakterystyczne, towarzyszące mu odczucia w ciele. Mogą to być na przykład uczucie mrowienia lub lekki dyskomfort, które są naturalne i świadczą o uruchomieniu oczyszczania energetycznego. 

Podczas oczyszczającego oddychania mogą pojawiać się też drobne napięcia i delikatne bóle w ciele. Tu również nie ma się czego obawiać. Wynikają one z dotarcia wraz z energią oddechu do pewnych starych blokad w ciele.

Jeśli zdarzyłoby się, że ból byłby dotkliwy, to można uspokoić oddech i zakończyć sesję. Tak czy inaczej, podczas kolejnych sesji ból będzie coraz słabszy, aż w końcu całkowicie zniknie, tak jak znikać będą Twoje wewnętrzne blokady. To naturalne proces towarzyszący sesjom oddechowym.

Moc oczyszczającego oddechu jest naprawdę ogromna i przynosi bardzo wiele korzyści. Są to między innymi:

  • Oczyszczenie oraz rozpuszczenie blokad emocjonalnych tkwiących w Twoim ciele i umyśle.
  • Oczyszczanie oraz rozwijanie Twoich czakr.
  • Natychmiastowe podniesienie wibracji, które można wykorzystać do różnych praktyk duchowych, takich jak afirmacje, modlitwy, medytacje. Podwyższone wibracje otwierają Twoją podświadomość na łatwiejsze i szybsze zaakceptowanie wielu pozytywnych, nowych zmian.
  • Doenergetyzowanie, czyli wypełnienie dobroczynną energią życiową, a co za tym idzie lepsze odżywienie organizmu, w tym komórek oraz systemu nerwowego.
  • Zyskanie większego optymizmu i pozytywnego nastawienia do życia.
  • Usunięcie przewlekłego zmęczenia i znużenia, dzięki dostatecznemu dotlenieniu organizmu.
  • Podniesienie wibracji, które przyciągają do Twojego otoczenia więcej osób o wysokich wibracjach – wprowadzenie wyżej jakości do Twoich relacji z innymi ludźmi.
  • Spotęgowanie Twoich zdolności umysłowych, twórczych i duchowych.
  • Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu mózgu Twoje myślenie i postrzeganie staje się czystsze i dokładniejsze.
  • Niezwykły relaks i odświeżenie ciała, duszy i umysłu. Już kilka minut głębokiego oddychania sprawia, że zaczynasz czuć się lekko, rześko i wspaniale – jak nowo narodzony.